-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Radio Jowita USB czarny
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
5907727027929
126.94
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.17 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5907727027929 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Radio Jowita USB czarny
- Wejście USB z odtwarzaniem plików MP3 (np. z pamięci USB lub odtwarzacza mp3)
- Slot kart SD z odtwarzaniem plików MP3
- Regulacja barwy dźwięku
-Czytelna skala
- Łatwa obsługa
- Obrotowa antena teleskopowa
- Zasilanie sieciowe lub bateryjne
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | AM LW FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kolor | Czarny |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 2.5 W |
| Wymiary |
245x145x90 mm |
| Waga | 1 kg |
| Pozostałe parametry |
- Typ baterii: R20 |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Radio
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
Mono
Pasma:
AM LW, FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Nie
Odczytywane formaty płyt CD:
Brak
Odczytywane formaty płyt DVD:
Brak
Odtwarzanie z USB:
Tak
Stacja dokująca:
Nie
- Οι μάρκες μας