-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Radio HANIA czarny
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
5907727028469
103.12
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
14
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.831 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5907727028469 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
- Radio z zakresem fal UKF (FM) i Długich (LW)
- Gniazdo słuchawkowe
- Gniazdo AUX
- Wygodne pokrętła
- Obrotowa antena teleskopowa
- Zasilanie sieciowe 230V
- Zasilanie bateryjne
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) AM LW |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack AUX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
215 x 130 x 75 mm |
| Waga | 0.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
System:
Radio
Tuner FM:
Tak
Liczba kanałów audio:
Mono
Pasma:
AM LW, FM (UKF)
Odtwarzacz CD:
Nie
Odtwarzanie z USB:
Nie
Stacja dokująca:
Nie
- Οι μάρκες μας