-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Radio DANA czarne
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.66 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5907727027967 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Odbiornik radiowy DANA model 206 kolor biały
- Przenośny odbiornik radiowy z zakresem fal DŁUGICH i UKF
- Radioodbiornik może być zasilany z sieci 230V lub baterii
- Dla wygody użytkowania radio wyposażono w wygodną rączkę do przenoszenia, antenę teleskopową i gniazdo słuchawkowe
- Skala: analogowa, wskazówkowa
| Informacje o produkcie | |
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | AM LW FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Odtwarzane formaty audio | Brak |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Akcesoria w zestawie |
- Instrukcja obsługi |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
215 x 66 x 126 mm |
| Waga | 0.6 kg |
| Pozostałe parametry |
Zasilanie: |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας