-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Przedłużacz narożny 4x2P+Z 1m biały
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
4
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.638 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 3414971942301 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Przedłużacz narożny 4 gniazdka z uziemieniem 1 m biały
Przedłużacz narożny Legrand 4 gniazdka z uziemieniem biały świetnie sprawdzi się w nietypowych miejscach. Dzięki trójkątnemu przekrojowi, model możesz zamocować pionowo w rogach ściany lub poziomo w kącie ściany i blatu. Montaż przeprowadzisz przy pomocy wkrętów lub taśmy obustronnej. Przedłużacz został także wyposażony w organizator przewodu schowany z tyłu.
- Wyłącznik gniazda
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 4 |
| Długość przewodu | 1 m |
| Wtyczka | Hybryda (Europejska/French/Schuko) |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Podłoże Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
8,6 x 7,6 x 34,0 cm |
| Waga | 0.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Legrand - __LGR% |
- Οι μάρκες μας