-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Prostownica do włosów Sleek&curl S6500
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
S6500
101.51
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.563 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4008496652822 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Powłoka | Ceramiczna |
| Czas nagrzania | 15 s |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Temperatura (min.) | 150 °C |
| Temperatura (maks.) | 230 °C |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny Beżowy |
| Wymiary |
- Wymiary (mm): 151x338x86 |
| Pozostałe parametry |
- 6 różnych stylów - 2x gładsza - 3x trwalsza |
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
3 m
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
Powłoka:
Ceramiczna
Czas nagrzania:
15 s
- Οι μάρκες μας