-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Prostownica do włosów Shine Therapy S8550
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
S8550
195.26
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
24
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.49 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4008496985609 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Prostownica do włosów Shine Therapy S8550
- Zaawansowane płytki ceramiczne zawierające mikrocząstki odżywki z marokańskim olejem arganowym i witaminą E
- Funkcja podwyższenia temperatury
- Funkcja blokady temperatury
- Automatyczne wyłączanie po 60 minutach
- Blokada do przechowywania
| Informacje o produkcie | |
| Powłoka | Ceramiczna |
| Czas nagrzania | 15 s |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Temperatura (min.) | 150 °C |
| Temperatura (maks.) | 235 °C |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Biały Czarny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
60 mies.
Powłoka:
Ceramiczna
Czas nagrzania:
15 s
- Οι μάρκες μας