-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Prostownica do włosów Shine Therapy S8500
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.66 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4008496759323 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Prostownica do włosów Shine Therapy S8500
Wybierz prostownicę Shine Therapy, aby uzyskać intensywnie lśniące włosy, z połyskiem większym o 86%*. Płytki z powłoką Advanced Ceramic nasycone naturalnym marokańskim olejkiem arganowym i witaminą E, po nagrzaniu równomiernie wydzielają mikroodżywkę, która wnika we włosy. Produkt został przetestowany na niezależnej grupie konsumentów w porównaniu do dotychczas używanych prostownic. Po przeprowadzeniu testu konsumenci stwierdzili, że ich włosy są:
- 94% gładsze i lśniące
- 88% bardziej miękkie, w lepszej kondycji
- 88% bardziej prostsze
- 86% mają więcej blasku
| Informacje o produkcie | |
|   |
|
| Powłoka | Ceramiczna |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Temperatura (min.) | 150 °C |
| Temperatura (maks.) | 230 °C |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Pozostałe parametry |
- 86% więcej blasku |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας
