-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Prostownica do włosów S3500
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.545 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4008496716890 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Prostownica Remington Slim 230 posiada antystatyczne ceramiczne płytki dając idealnie proste, błyszczące i nieelektryzujace się włosy. Ponadto dzięki ekspresowemu nagrzewaniu się do temperatury 230ºC w zaledwiee 15 sekund, pomoże Ci osiągnąć gładką i lśniącą fryzure w mgnieniu oka.
Regulacja temperatury
Dzięki możliwości regulacji ustawień temperatury, Remington daje Ci kontrolę nad temperaturą, dzięki czemu możesz wybrać idealne ustawienie dla Twoich włosów. W przypadku włosów farbowanych, rozjaśnianych lub cienkich należy stosować niskie ustawienia temperatury, średni zakres temperatur jest przeznaczony dla włosów normalnych, natomiast najwyższe temperatury można stosować w przypadku włosów szorstkich, grubych i etnicznych.
Proste po same końce
Dzięki przedłużonym płytkom, te prostownice pozwalają na wyprostowanie szerszych odcinków włosów od samej nasady, skracając proces prostowania i dając Ci więcej czasu na zaprezentowanie pięknych, jedwabiście gładkich i superbłyszczących pukli.
| Informacje o produkcie | |
| Powłoka | Ceramiczno-turmalinowa |
| Czas nagrzania | 15 s |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Temperatura (min.) | 150 °C |
| Temperatura (maks.) | 230 °C |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
- Wąskie płytki o wydłużonej konstrukcji 110 mm |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας