-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Prostownica do włosów Keratin Protect S8540
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.62 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4008496938438 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
- Płytki z powłoką Advanced Ceramic wzbogacone keratyną i olejkiem z migdałów
- Zintegrowany wyświetlacz temperatury z 9 ustawieniami 150°C - 230°C
- Funkcja Pro+ - delikatnie stylizuje włosy w niższej temperaturze 185°C
- Szybkie nagrzewanie w 15 sekund
- Ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy
- Funkcja Turbo boost
- Funkcja blokady ustawień temperatury
- Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa
- Funkcja blokady płytek
- Etui odporne na wysokie temperatury
- Uniwersalne napięcie
- Obrotowy kabel o długości 1,8 m
- Heat Resistant Pouch included
| Informacje o produkcie | |
| Powłoka | Ceramiczna |
| Czas nagrzania | 15 s |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Temperatura (min.) | 150 °C |
| Temperatura (maks.) | 230 °C |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 m |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
Etui |
| Kolor | Szary |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας