-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Poduszka elektryczna HK COMFORT
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
HK COMFORT
152.32
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
5
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.5 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4211125200480 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Poduszka elektryczna HK COMFORT
Niezwykle miękka poduszka elektryczna zapewnia szybkie nagrzewanie i przyjemne ciepło. Przyjemny, przyjazny dla skóry materiał gwarantuje wygodne użytkowanie.
- Wkład grzejny pokryty polarem
- Można prać w pralce w temperaturze 30°C
- Z oddychającego, przyjemnego i miłego w dotyku materiału
- System bezpieczeństwa Beurer: kontrola temperatury i wyłącznik bezpieczeństwa
- Wyłączenie bezpieczeństwa po 90 minutach
- Szybkie nagrzewanie
- Podświetlane ustawienia temperatury
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 100 W |
| Materiał | Polar |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Stopnie regulacji | 3 |
| Timer | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 2.3 m |
| Kolor | Biały Bordowy |
| Wymiary |
44 x 33 cm |
| Waga | 330 g |
| Pozostałe parametry |
Odłączany przewód zasilający |
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
2.3 m
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
- Οι μάρκες μας