-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Podstawka pod obudowę PC
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
432832
81.36
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
1
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 766623432832 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Podstawka mobilna pod obudowę PC 155-255 mm czarna
- Zapewnia oszczędność miejsca oraz łatwy dostęp do komputera PC
- Chroni przez rozlaną cieczą na podłodze oraz kurzem
- Wyposażona w cztery kółka (2 z hamulcem)
- Możliwość regulacji szerokości
- Gwarancja: "Lifetime Warranty"
| Informacje o produkcie | |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Szerokość (min.) | 155 mm |
| Szerokość (maks.) | 255 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
33 x 30 x 9,5 cm |
| Waga | 0.85 kg |
| Pozostałe parametry |
Konstrukcja z plastiku HIPS |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Obciążenie (maks.):
20 kg
- Οι μάρκες μας