-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
PODUSZKA ELEKTRYCZNA CASHMERE EHB004
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
EHB004
193.24
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
10
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.54 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5901299915745 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Nasza elektryczna poduszka rozgrzewająca jest idealna w łagodzeniu bóli reumatycznych czy korzonkowych. Jej działanie przyniesie ulgę we wszelkiego rodzaju nerwobólach i ukoi zesztywniałe mięśnie. Korzystnie wpłynie na krążenie krwi i znacznie polepszy samopoczucie. Niezastąpiona przy przeziębieniach. Polarową powłoczkę, po zdjęciu z poduszki, można prać w pralce. Sprawdzi się w każdym domu.
| Informacje o produkcie | |
| Moc | 60 W |
| Materiał | Poliester PCV |
| Timer | Nie |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 160 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary |
40 x 32cm |
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
160 cm
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
- Οι μάρκες μας