-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Maszynka do włosów Pro Power HC5200
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.543 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4008496789931 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Elegancka i stylowa maszynka posiada silnik Pro Power oraz samoostrzące, zaawansowane ostrza. Dwa grzebienie oferują możliwość wyboru długości strzyżenia od 3 do 42 mm. 40 minut bezprzewodowej pracy gwarantuje idealny wygląd w każdej chwili.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Głowa |
| Zasilanie | USB 5V |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 40 min |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 3 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 42 mm |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
- Szczoteczka czyszcząca |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
- Silnik Pro Power |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας