-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Maszynka do włosów HC5020
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
HC5020
74.72
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.261 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5038061139082 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
- Samoostrzące się ostrza ze stali nierdzewnej
- Precyzyjne cięcie liniowe zapobiega wyrywaniu włosów
- Głowica stożkowa umożliwiająca precyzyjne cięcie
- Użytkowanie przewodowe
- 5 grzebieni prowadzących (3 18mm)
- Szczotka czyszcząca
- Szczotka na szyję
- Grzebień do stylizacji
- Nasadka ochronna na ostrza
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Głowa |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Liczba pozycji strzyżenia | 5 |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 3 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 18 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Ostrza | Samoostrzące |
| Kolor | Niebieski Czarny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Min. długość strzyżenia (włosy):
3 mm
Maks. długość strzyżenia (włosy):
18 mm
Stosowanie na sucho:
Tak
- Οι μάρκες μας