-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Maszynka do włosów 09639-816
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
09639-816
153.09
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
1
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.605 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 043917963556 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Przewodowa / bezprzewodowa maszynka do strzyżenia Haircut & Beard
- Funkcja pracy bezprzewodowej umożliwia strzyżenie bez użycia przewodu
- Samoostrzące ostrza są delikatne i zachowują ostrość przez dłuższy czas
- Zdejmowane ostrza z możliwością mycia ułatwiają czyszczenie
- Moc strzyżenia, precyzja modelowania
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Uszy Baki Głowa Zarost |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Czas ładowania | 16 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 40 min |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 1 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 25 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Szerokość ostrza | 45 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Min. długość strzyżenia (włosy):
1 mm
Maks. długość strzyżenia (włosy):
25 mm
Stosowanie na mokro:
Nie
Stosowanie na sucho:
Tak
- Οι μάρκες μας