-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Maszynka do strzyżenia psów 3027683
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
3027683
257.19
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
26
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.926 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 043917034805 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Multicut Corded Clipper
Łatwa pielęgnacja w domu
- Idealna do prac pielęgnacyjnych i korekcyjnych
- Regulowana dźwignia długości strzyżenia z 3 precyzyjnymi ustawieniami (0,8 mm - 1,5 mm - 1,8 mm)
- Lekkie strzyżenie ciała małych i średnich zwierząt domowych
- Jedna prędkość: 7 200 obr./min
- Zestaw zawiera: 7 kolorowych nasadek prowadzących (3, 6, 10, 13, 16, 19, 22 mm)
- Mocny, wysokoobrotowy silnik idealny do krótkiej, gładkiej sierści oraz lekkich poprawek przy sierści średniej długości
- Wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać strzyżenie w profesjonalnym stylu - we własnym domu.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Całe ciało |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 0.8 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 22 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Długość przewodu zasilającego | 2.4 m |
| Szerokość ostrza | 40 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wymiary |
178 x 46 x 84 mm |
| Waga | 0.466 kg |
| Oznaczenia | |
Długość przewodu zasilającego:
2.4 m
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Min. długość strzyżenia (włosy):
0.8 mm
Maks. długość strzyżenia (włosy):
22 mm
Stosowanie na mokro:
Nie
Stosowanie na sucho:
Tak
- Οι μάρκες μας