-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Masażer głowy HEAD MASSAGER MT6524
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
MT6524
118.29
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
9
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.291 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5906453165240 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Masażer głowy HEAD MASSAGER MT6524
Urządzenie do delikatnego i relaksującego masażu głowy. Symulacja profesjonalnego masażu palcami. Doskonały do samodzielnego masażu skóry głowy, brody, podbródka i szyi. Pomaga w migrenach, zmęczeniu, zawrotach głowy.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Masażer |
| Liczba trybów / prędkości | 2 |
| Funkcje specjalne |
Symulacja profesjonalnego masażu palcami |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
90x107x77mm |
| Waga | 219 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
- Οι μάρκες μας