-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
MagScape Ładowarka Indukcyjna 3w1 MagSafe magnetyczna Czarna
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
MSST-GC-3IN1-B
127.43
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
7
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.21 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5904326375772 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
- Bezprzewodowe ładowanie magnetyczne skup się na codziennych wyzwaniach. Dzięki technologii MagSafe możesz komfortowo korzystać z urządzenia, umieszczając je w dowolnej pozycji, zarówno pionowej, jak i poziomej
- Szybkie i wygodne ładowanie urządzeń naładuj swojego smartfona z mocą maksymalną 15W. Możesz szybko ładować aż trzy urządzenie jednocześnie umieszczone na ładowarce indukcyjnej (zgodnie z naszymi badaniami z użyciem ładowarki PowerGaN 33W)
- Urządzenie 3w1 - stand MagScape umożliwia jednoczesne ładowanie telefonu, bezprzewodowych słuchawek i zegarka Apple Watch dzięki swojej przemyślanej konstrukcji i trzem dedykowanym strefom ładowania
- Magnetic case friendly - ładowarka współpracuje ze wszystkimi etui wyposażonymi w system Apple MagSafe i jest również kompatybilna z innymi telefonami, takimi jak Samsung Galaxy czy Google Pixel
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Magnetyczna Indukcyjna (bezprzewodowa) |
| Moc | 20.5 W |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
105 x 146 mm |
| Waga | 235 g |
| Oznaczenia | |
Τύπους:
Indukcyjna (bezprzewodowa), Magnetyczna
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
24 mies.
Napięcie wyjściowe:
12 V
- Οι μάρκες μας