-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Lusterko kosmetyczne BS55
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
13
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.357 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4211125654863 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Podświetlane lusterko kosmetyczne BS 55
2 obrotowe powierzchnie lustrzane do indywidualnego użytku
Praktyczna funkcja ściemniania: Płynna regulacja natężenia światła
Łatwa obsługa za pomocą czujnika dotykowego na lusterku
Podświetlane lusterko stojące z 7-krotnym zoomem i czujnikiem dotykowym
Lusterko kosmetyczne deluxe: Dzięki czujnikowi dotykowemu wyjątkowo jasne światło LED lusterka Beurer BS 55 można przyciemniać bezstopniowo, a dzięki 7-krotnemu powiększeniu widoczny jest każdy szczegół.
- 2 obrotowe powierzchnie lustrzane do indywidualnego użytku
- Praktyczna funkcja ściemniania: Płynna regulacja natężenia światła
- Łatwa obsługa za pomocą czujnika dotykowego na lusterku
- Jasne podświetlenie z 18 diodami LED
- Automatyczne wyłączanie po 15 minutach
| Informacje o produkcie | |
| Średnica | 13 cm |
| Obrotowe | Nie |
| Powiększenie | 7 x |
| Podświetlenie | Tak |
| Montaż | Stojący |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Chrom |
| Waga | 993 g |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας