-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Lusterko kosmetyczne BS45
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.953 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4211125584047 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Podświetlane lusterko kosmetyczne BS 45
- Dodatkowe lusterko magnetyczne dla 5-krotnego powiększenia, duża powierzchnia lusterka bez powiększenia
- Praktyczna funkcja ściemniania: Płynna regulacja natężenia światła
- Bardzo duża powierzchnia lusterka dla optymalnego wykorzystania
Podświetlane lusterko stojące z dodatkowym lusterkiem magnetycznym i 5-krotnym zoomem
Lusterko kosmetyczne BS 45 firmy Beurer wyróżnia się 28 jasnymi diodami LED, które można bezstopniowo ściemniać. Do nakładania makijażu, golenia czy dla osób noszących soczewki kontaktowe: Małe dodatkowe lusterko z 5-krotnym powiększeniem zapewnia doskonałą widoczność wszystkich szczegółów. U podstawy lusterka do makijażu znajduje się praktyczna tacka, która doskonale nadaje się do przechowywania kosmetyków do makijażu lub biżuterii.
- Dodatkowe lusterko magnetyczne dla 5-krotnego powiększenia, duża powierzchnia lusterka bez powiększenia
- Praktyczna funkcja ściemniania: Płynna regulacja natężenia światła
- Bardzo duża powierzchnia lusterka dla optymalnego wykorzystania
- Jasne podświetlenie z 28 diodami LED
- Łatwa obsługa za pomocą czujnika dotykowego na lusterku
- Z praktycznym pudełkiem do przechowywania
- Automatyczne wyłączanie po 15 minutach
| Informacje o produkcie | |
| Średnica | 17.5 cm |
| Obrotowe | Nie |
| Powiększenie | 5 x |
| Podświetlenie | Tak |
| Montaż | Stojący |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Biały |
| Waga | 685 g |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας