-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Lunch Box LB340 Elektryczny podgrzewacz
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.68 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5902221622663 |
Elektryczny podgrzewacz na żywność Lunch Box LB340 Dark Grey to połączenie funkcjonalności i mobilności. Solidnie i estetycznie wykonane urządzenie wyposażone jest w element grzewczy PTC, który umożliwia podgrzanie jedzenia do 60° C w ciągu 20 minut. Podgrzewacz zamykany jest szczelnie na zatrzaski, które blokują dostęp powietrza. Dzięki temu posiłek zachowuje świeżość na dłużej. Lunch Box LB340 Dark Grey to rozwiązanie dla ludzi ceniących aktywność i zdrową dietę. Idealnie sprawdzi się w pracy, na studiach, w podróży i na działce.
| Informacje o produkcie | |
| Materiał | PCV |
| Pojemność | 1.6 l |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας