-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Listwa zasilająca R5 5m 5x230V PL 10A Czarna
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.65 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5904722195905 |
Seria listew przeciwprzepięciowych R5 to nowy na rynku model urządzeń zabezpieczających firmy Armac.
Produkt posiada specjalny system do ochrony przeciwzwarciowej i przeciwprzepięciowej. Zastosowany bezpiecznik automatyczny o działaniu zwłocznym, który nie wymaga wymiany jest doskonałą ochroną. Dodatkowo listwa posiada wbudowane przesłony ochronne gniazd sieciowych.
Wysokiej klasy warystor o szybkim czasie działania poniżej 25 nanosekund i wysokiej wartości pochłanianego impulsu 6000A, chroni urządzenie przed niebezpiecznymi skokami napięcia.
R5 nie zajmuje dużo miejsca i w połączeniu z możliwością montażu do podłoża, jest produktem uniwersalnym o szerokim wachlarzu zastosowania.
Zabezpiecza przed zwarciami, jak i niebezpiecznymi skokami napięcia urządzenia elektroniczne w domu i w biurze.
Specyfikacja produktu:
- 5 gniazd z uziemieniem
- Szybki bezpiecznik automatyczny
- System przeciwprzepięciowy
- Przesłony ochronne gniazd sieciowych
| Informacje o produkcie | |
| Maksymalna moc | 2500 W |
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu | 500 cm |
| Wtyczka | Schuko |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 250 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας