-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Listwa zasilająca P7 1.5M czarna - 7 gniazd
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
12
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.518 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5904743180003 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Nowość. P7 to zabezpieczenie przeciwprzepięciowe aż siedmiu urządzeń. Pięć gniazd z bolcem i dodatkowo dwa gniazda płaskie. Podświetlany wyłącznik, wygodny, automatyczny bezpiecznik. Cztery możliwe kierunki ułożenia sznura sieciowego, jako system porządkowania przewodów to koniec plątaniny kabli.
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Liczba gniazd typu C | 2 |
| Długość przewodu zasilającego | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary |
370 x 64 x 44 mm |
| Waga | 0.44 kg |
| Pozostałe parametry |
- Napięcie znamionowe urządzenia: 230 V |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας