-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Listwa zasilająca MCE391 B 6 gniazd 4xUSB-A 1xUSB-C, 110-240V AC 50/60Hz, 2.1A max 2500W, czarna
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.547 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5902211141747 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Nowoczesna listwa zasilająca z 6 gniazdami, 4 portami USB i 1 portem USB-C to zaawansowane rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują jednocześnie zasilić wiele urządzeń. Idealnie sprawdzi się w biurach, pracowniach, pokojach gamingowych i wszędzie tam, gdzie liczy się duża liczba dostępnych gniazd oraz szybkie ładowanie sprzętów mobilnych. Wysoka moc 2500W i solidne wykonanie gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność każdego dnia.
| Informacje o produkcie | |
| Maksymalna moc | 2500 W |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 6 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | Schuko Europejska (French) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nie |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Biurko |
| Wymiary rack | 0U |
| Pozostałe porty we/wy | 4 x USB 1 x USB Type C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας