-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Listwa przepięciowa SPN7040WA/60
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
Phil-SPN7040WA/60
79.70
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.58 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4895229115774 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Filtr przeciwprzepięciowy SPN7040WA/60
Bezpieczne ładowanie urządzeń elektronicznych
Wyposażony w 4 uziemione gniazdka francuskie z przewodem o długości 2 m. Zaprojektowany z myślą o wydajności i ochronie sprzętu przed przepięciami. Automatycznie wyłącza zasilanie systemu w celu ochrony przed przepięciami.
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu C | 4 |
| Długość przewodu | 2 m |
| Wtyczka | Hybryda (Europejska/French/Schuko) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
Wymiary opakowania
|
| Waga | 0.66 kg |
| Oznaczenia | |
Montaż:
Podłoże
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
- Οι μάρκες μας