-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Listwa przeciwprzepięciowa ZX 510, 1L, 5,0m, czarna
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
1
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.65 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5901966006363 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Lestar LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA ZX 510, 1L, CZARNA, 5,0M to najprostsza ochrona przeciwprzepięciowa sprzętu elektronicznego. Również w wersji DVB-T do zabezpieczeń antenowych i telewizji kablowej.
Zalecane do: komputery domowe/biurowe typu PC, telewizory, dekodery DVB-T, drukarki, małe domowe urządzenia elektryczne, urządzenia stereofoniczne.
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu | 5 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Akcesoria w zestawie |
- Włącznik / wyłącznik |
| Wymiary |
- Szerokość: 53 [mm] |
| Waga | 570 g |
| Pozostałe parametry |
- Napięcie znamionowe: 230 V AC |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας