-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Listwa przeciwprzepięciowa ZX 510, 1L, 3,0m, szara
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
3
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.53 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5901966006394 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Listwa Lestar ZX 510 G-A K.:SZ 3,0M
Cechy główne:
- Ochrona 1 linii zasilającej
- Absorbcja energii 155 Joules
- Maksymalny prąd impulsu 6000A
- Bezpiecznik 10A
- Ilość gniazd: 5
- Sygnalizacja napięcia
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
- Wymiary listwy: 318 x 53 x 47.4 mm |
| Waga | 430 g |
| Pozostałe parametry |
- Napięcie nominalne: ~230V, 50Hz |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας