-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Listwa przeciwprzepięciowa M12/16A Rack 19'' 1.5m czarna (12 gniazd)
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
20
Τεμ.
|
| Βάρος: | 1.4 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5904722194373 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Listwa przeciwprzepięciowa ARMAC M12/16A Rack 19'' 1.5m czarna (12 gniazd)
Multi M12 jest urządzeniem z rodziny multi z największą ilością gniazd. Posiada 12 zabezpieczonych gniazd sieciowych z uziemieniem oraz automatyczny, zwłoczny bezpiecznik. Może pracować samodzielnie lub dzięki metalowym mocowaniom w szafach 19 jako integralne zabezpieczenie zasilania urządzeń w niej zainstalowanych. Duża ilość gniazd i łatwy montaż do podłoża powoduje, że Multi M12 świetnie sprawdza się w renomowanych firmach, jako wyposażenie linii montażowych, stołów produkcyjnych lub sal konferencyjnych. Multi M12 może występować z przesłonami dla ochrony przed porażeniem.
Główne cechy:
- 12 gniazd z uziemieniem
- Bezpiecznik automatyczny
- System przeciwprzepięciowy
| Informacje o produkcie | |
| Maksymalna moc | 2500 W |
| Liczba gniazd typu E | 12 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Rack Ściana Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
730 x 60 x 55 mm |
| Waga | 890 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας