-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Listwa przeciwprzepięciowa LVT-530WA, 3L, 1.5m, czarna
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
1
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.512 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5901966001047 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Rozwinięcie serii Power Control służące podstawowemu zabezpieczeniu przeciwprzepięciowemu prostych urządzeń elektronicznych. Również w wersji z filtrem modemowym (LVT 530W).
Co czyni filtry LESTAR PowerMaster liderami w swojej klasie? 3-linie zasilania z pełną ochroną przeciwprzepięciową, 435 Jouli i 13,500 Amper zabezpieczenia, 5 lat gwarancji w standardzie.
Zalecane do: komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, faksów osobistego użytku, modemów biurowych, telewizorów do 21", drukarek osobistego użytku, małych domowych urządzeń elektrycnych, przenośnych urządzeń stereofonicznych.
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu zasilającego | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska (French) |
| Ochrona linii danych | Tak |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary |
- Szerokość: 66 [mm] |
| Waga | 445 g |
| Pozostałe parametry |
- Napięcie znamionowe: 230V, 50Hz~ |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας