-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Konwerter satelitarny twin MCTV-670
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.26 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5903292803418 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Konwerter satelitarny twin Maclean MCTV-670 High Gain
Nowa, jeszcze lepsza wersja konwertera cechująca się poprawioną konstrukcją, lepszym działaniem oraz wzmocnieniem wynoszącym aż 70dB przy współczynniku szumów na poziomie 0,1dB.
Konwerter ten jest w pełni kompatybilny z każdym dostępnym na runku dekoderem telewizji satelitarnej. Bez problemów współpracuje z urządzeniami platform takich jak nC+, Polsat jak również każdej innej sieci.
Dwa wyjścia umożliwiają podłączenie dwóch niezależnych odbiorników satelitarnych, lub jednego dekodera z podwójną głowicą w celu niezależnego oglądania jednego kanału i nagrywania drugiego. Ideale rozwiązanie dla usługi Multiroom.
Konwerter wyposażony został również w specjalną zsuwaną nakładkę w celu zabezpieczenia wtyczek przed warunkami atmosferycznymi.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Twin |
| Złącza | F |
| Częstotliwość wejściowa | 10,7~11,7 GHz 11,7~12,75 GHz |
| Częstotliwość wyjściowa | 1100~2150 MHz 950~1950 MHz |
| Współczynnik szumów | 0.1 dB |
| Zysk anteny | 70 dB |
| Wymagania środowiskowe |
Zabezpieczenie wtyczek przed warunkami atmosferycznymi |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας