-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Konwerter satelitarny QUAD 65dB MCTV-629
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.202 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5903292800899 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Wysokiej jakości, uniwersalny konwerter satelitarny quad ( LNB ) MCTV-629. Umożliwia podłączenie czterech odbiorników satelitarnych lub dwóch odbiorników SAT z nagrywarką i dwoma niezależnymi głowicami (wejściami LNB) np.: dekoder telewizji n, n-box recorder.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Quad |
| Złącza | F |
| Częstotliwość wejściowa | 11,7~12,75 GHz 10,7~11,7 GHz |
| Częstotliwość wyjściowa | 950~1950 MHz 1100~2150 MHz |
| Współczynnik szumów | 0.1 dB |
| Zysk anteny | 65 dB |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Pozostałe parametry |
- Pełna obsługa HDTV |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας