-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Konwerter USB na port szeregowy RS232
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
205146
Εξαντλημένα
81.36
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.08 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 766623205146 |
Konwerter adapter USB NA RS232/COM/DB9 M/M na kablu 45cm
- Szybka konwersja portu USB na port Szeregowy/RS232/COM/DB9
- Konfigurowalny i kompatybilny chipset Prolific PL-2303RA czyni urządzenie idealnym rozwiązaniem dla wielu systemów i platform
- Proste podłączenie większości modemów, kamer cyfrowych, drukarek etykiet, skanerów kodów, urządzeń PDA, nawigacji GPS, teleskopów, maszyn CNC, maszyn produkcyjnych, maszyn systemów kontroli motoryzacyjnych, cyfrowych organizerów oraz innych
- Instalowany jako standardowy port COM/RS232 zapewnia szeregowe połączenie z zaawansowanymi technologicznie urządzeniami
- Kompatybilny z systemami Windows; Plug and Play; Hot-swappable
| Informacje o produkcie | |
| Długość przewodu | 45 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Złącza #2 | DB9 Serial Port Męska (RS-232; COM) |
| Standard | USB 1.1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 165 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Certyfikaty |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Τύπους:
Adapter
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
Zastosowanie:
Komputerowy
- Οι μάρκες μας