-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Konwerter USB na RS232/ COM/DB9
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
3
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.096 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 8054529023493 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Konwerter USB na RS232/ COM/DB9
- Szybka konwersja portu USB na port Szeregowy/RS232/COM/DB9
- Konfigurowalny i kompatybilny chipset Prolific PL-2303RA czyni urządzenie idealnym rozwiązaniem dla wielu systemów i platform
- Proste podłączenie większości modemów, kamer cyfrowych, drukarek etykiet, skanerów kodów, urządzeń PDA, nawigacji GPS, teleskopów, maszyn CNC, maszyn produkcyjnych, maszyn systemów kontroli motoryzacyjnych, cyfrowych organizerów oraz innych
- Instalowany jako standardowy port COM/RS232 zapewnia szeregowe połączenie z zaawansowanymi technologicznie urządzeniami
- Kompatybilny z systemami Windows
| Informacje o produkcie | |
| Długość przewodu | 0.45 m |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Złącza #2 | DB9 Serial Port Męska (RS-232 TTL) |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Waga | 165 g |
| Akcesoria w zestawie |
- Konwerter USB na Port Szeregowy |
| Pozostałe parametry |
- Transfer danych: do 115 kb/s |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας