-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Inhalator IH 15
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
1
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.16 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4211125105730 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Inhalator IH 15
Łatwa inhalacja - codziennie
Inhalator IH 15 firmy Beurer zapewnia skuteczną nebulizację leków w celu szybkiego i ukierunkowanego leczenia górnych i dolnych dróg oddechowych. Intuicyjna obsługa jednym przyciskiem sprawia, że stosowanie jest wyjątkowo łatwe i idealne w codziennym użytku. Dzięki kompaktowej, niewiele większej od smartfona konstrukcji, IH 15 znakomicie pasuje do każdej codziennej sytuacji.
- Do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych, w przypadku przeziębienia, astmy, chorób dróg oddechowych
- Skuteczne rozpylanie preparatu inhalacyjnego za pomocą technologii sprężonego powietrza DC
- Mały i lekki - do zastosowania w domu i podróży
- Kompleksowy pakiet roczny zawarty w opakowaniu
- Wysoki udział cząstek respirabilnych umożliwia ukierunkowane leczenie górnych i dolnych dróg oddechowych
- Krótszy czas inhalacji - dzięki dużej wydajności nebulizacji
- Łatwe i higieniczne czyszczenie dzięki zdejmowanym elementom
- Higieniczne zastosowanie, ponieważ urządzenie i Yearpack nadają się do ponownego użycia po przygotowaniu do ponownego zastosowania
- Prosta obsługa za pomocą jednego przycisku
- Wszystkie leki nadające się i dopuszczone do inhalacji mogą być przyjmowane drogą inhalacji. Zasięgnąć porady lekarza lub pracownika apteki.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Inhalator |
| Wskaźnik MMAD / MMD | 4.12 μm |
| Ciśnienie | 0.6 bar |
| Nebulizacja | 0.25 ml/min |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały Granatowy |
| Wymiary |
11.2 x 5.9 x 4.6 cm |
| Waga | 317 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας