-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
HUB USB3.2 3xUSB-A, 1x RJ45 Gigabit Ethernet
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
4
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.066 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4052792079241 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Rozszerz możliwości swojego urządzenia USB-C o szybkie połączenie sieciowe i trzy dodatkowe porty USB. LogiLink UA0461 zapewnia stabilne połączenie Gigabit Ethernet, umożliwiając nieprzerwane wideokonferencje, przesyłanie dużych ilości danych lub tworzenie kopii zapasowych serwerów. Podłącz jednocześnie klawiaturę, mysz lub pamięć USB do laptopa, tabletu lub smartfona. Ultrasmukła aluminiowa obudowa zmieści się w każdej torbie i nie wymaga zewnętrznego zasilania. Dzięki technologii Plug & Play hub jest gotowy do natychmiastowego użycia idealny do pracy mobilnej lub jako kompaktowe rozwiązanie w domowym biurze.
| Informacje o produkcie | |
| Porty wejścia | 1 x USB Type C |
| Porty wyjścia | 1 x Ethernet (RJ-45) |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Długość przewodu | 15 cm |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.042 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας