-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Grabber Audio/Video USB 2.0 Win 11
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
VG0030
88.89
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
28
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.116 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4052792072068 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Z łatwością podłącz kamerę lub magnetowid do komputera i zdigitalizuj stare analogowe filmy.
| Informacje o produkcie | |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x S-Video 3 x RCA |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.042 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Czytnik kart pamięci:
Brak
- Οι μάρκες μας