-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Golarka męska podróżna 2 głowice, USB MR-672
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
3
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.178 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4820268322579 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Podrózna golarka elektryczna USB-C Maestro MR-672 to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących funkcjonalności i wygody w codziennym użytkowaniu.
Wyposażona w wydajny akumulator Ni-MH 600 mAh, zapewnia do 45 minut nieprzerwanego działania na jednym ładowaniu. Dzięki możliwości ładowania przez złącze USB typ C, golarka jest niezwykle praktyczna i łatwa w obsłudze.
Zastosowanie 2 głowic tnących sprawia, że golenie staje się jeszcze bardziej efektywne, a komfort użytkowania wzrasta.
W zestawie znajduje się kabel USB oraz szczoteczka do czyszczenia, co podnosi wartość użytkową produktu.
Wymiary golarki to zaledwie 10,5 x 5,5 x 3 cm, co czyni ją idealnym towarzyszem w podróży oraz w codziennym użytkowaniu.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Golarka dla mężczyzn |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 45 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Trymer | Nie |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 60 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wymiary |
10,5 x 5,5 x 3 cm |
| Waga | 0.17 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας