-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Filtr do wody MyPure P1000
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
mypure P1
558.41
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
18
Τεμ.
|
| Βάρος: | 2.755 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4006387065751 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Filtr do wody MyPure P1000
- Czystsza i smaczniejsza woda z dedykowanego kranu do wody filtrowanej BRITA.
- Technologia filtrowania BRITA P 1000 zapewnia lepszy smak wody i mniejszą ilość kamienia.
- Wkład filtracyjny można zamontować w poziomie lub pionie.
- Możliwość montażu wkładu filtrującego na ścianie w celu usprawnienia jego wymiany.
- Okres eksploatacji wkładu filtracyjnego: do dwunastu miesięcy.
- Trzy ustawienia filtra, w zależności od jakości wody w Twojej okolicy.
- W zestawie pasek do testowania jakości wody.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Przepływowy |
| Wydajność | 1200 l |
| Ciśnienie wody (min) | 2 bar |
| Ciśnienie wody (max) | 8.6 bar |
| Temperatura wody (min) | 4 °C |
| Temperatura wody (max) | 38 °C |
| Atest | PZH |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας