-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Dysk zewnętrzny SSD 1TB DualPortable USB-A/C 3.2 Gen2
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
9
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.03 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 740617352221 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Dysk zewnętrzny SSD 1TB DualPortable USB-A/C 3.2 Gen2
Przypominający z wyglądu tradycyjny pendrive, dysk SSD Kingston Dual Portable oferuje imponującą wydajność interfejsu USB 3.2 Gen 21 dla urządzeń wyposażonych w porty USB Type-A i USB-C2. Ten przenośny dysk SSD nadaje nowy wymiar pojęciu wygody dzięki kompaktowej, wytrzymałej metalowej obudowie oraz złączom USB Type-A i Type-C, które ułatwiają przenoszenie plików między laptopami, komputerem stacjonarnym, urządzeniami mobilnymi i nie tylko. Zwiększ swoją produktywność dzięki szybkości odczytu do 1050MB/s i zapisu do 950MB/s.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Dual Portable |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.2 gen. 2 Type-C USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Prędkość odczytu | 1050 MB/s |
| Prędkość zapisu | 950 MB/s |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Wysokość | 8.6 mm |
| Szerokość | 21.1 mm |
| Głębokość | 71.85 mm |
| Waga | 13 g |
| Pozostałe parametry |
Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows 11, macOS (wer. 13.7.6 lub nowsza), Linux (wer. 4.4x lub nowsza), Chrome OS, Android, iOS/iPadOS (wer. 13 lub nowsza) |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας