-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk zewnętrzny Expansion 5TB 2,5 STKM5000400 czarny
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
STKM5000400
968.73
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
1
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.311 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 3660619040261 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Dysk zewnętrzny Expansion 5TB 2,5 STKM5000400 czarny
Przenośny dysk Seagate Expansion jest kompaktowy i idealny do życia w biegu. Natychmiast dodaj więcej miejsca do przechowywania na komputerze PC lub Mac i podczas podróży miej duże pliki przy sobie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Expansion |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 5 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 115.3 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 20.9 mm |
| Waga | 257 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Rękojmia
Gwarancja:
24 mies.
Format szerokości:
2,5'' (SFF)
Typ dysku:
HDD
Typ napędu:
Zewnętrzny
- Οι μάρκες μας