-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Dysk twardy Durable HD700 Pro 1TB USB3.2 niebieski
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
18
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.25 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4711658153586 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Dysk twardy Durable HD700 Pro 1TB USB3.2 niebieski
Zewnętrzny dysk twardy HD700 Pro to lekkie, a zarazem wytrzymałe rozwiązanie do przechowywania danych, zaprojektowane tak, aby wytrzymać upadki z wysokości do 1,22 metra oraz posiadające klasę odporności IP54 na wodę i kurz. Oferując pojemność do 2 TB, stanowi idealne mobilne centrum danych dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu oraz profesjonalistów pracujących w ruchu, zapewniając niezawodne wsparcie kopii zapasowych w każdym miejscu i czasie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HD700 Pro |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 22 mm |
| Szerokość | 90.5 mm |
| Głębokość | 127.3 mm |
| Waga | 210 g |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας