-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
-
Dysk twardy 2.5 cala Game Drive Xbox STKX5000403 5TB
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.395 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 8719706045452 |
Dysk twardy 2.5 cala Game Drive Xbox STKX5000403 5TB
Dysk Game Drive for Xbox umożliwia pełną kontrolę nad Twoimi grami. Ten smukły i elegancki dysk wyposażony maksymalnie w 5 TB pamięci masowej znakomicie uzupełnia wygląd konsoli Xbox Series X, Xbox Series S, konsoli Xbox One dowolnej generacji i Game Pass. Jest to idealne rozwiązanie do przechowywania biblioteki gier i zabierania jej ze sobą. Możesz również podświetlić swoje centrum gamingowe w zielonym kolorze Xbox za pomocą wbudowanego paska LED.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
STKX5000403 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 5 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 122.5 mm |
| Szerokość | 81 mm |
| Głębokość | 21.5 mm |
| Waga | 266 g |
| Oznaczenia | |
- Οι μάρκες μας