-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD XS2000 500GB USB3.2 Gen2.2 Zewnętrzny
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
SXS2000/500G
821.15
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
2
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.122 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 740617321357 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Przenośny dysk SSD XS2000
Wysokowydajny dysk zewnętrzny
- Przenośny dysk SSD Kingston XS2000 wykorzystuje interfejs USB 3.2 Gen 2x2, aby zapewnić wydajność nowej generacji w kompaktowej formie dysku zewnętrznego. Dzięki niezwykłej szybkości transferu danych, wynoszącej do 2000MB/s1, dysk XS2000 zapewnia doskonałą wydajność przy niewielkich zakłóceniach. XS2000 oferuje dostęp do szybkiej pamięci masowej o pojemności do 2TB2, która umożliwia błyskawiczne przenoszenie i edytowanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości, filmów 8K oraz dużych dokumentów. Dysk jest przystosowany do przyszłych standardów i wymagań dotyczących pamięci masowej i natychmiast gotowy do współpracy z większością urządzeń. Z myślą o twórcach treści jest wyposażony w złącze USB Type-C3, które umożliwia szybki dostęp do danych zapisanych w komputerze lub urządzeniu mobilnym. Dzięki zdejmowanej wzmocnionej nakładce i obudowie o klasie szczelności IP554 dysk XS2000 jest odporny na wnikanie wody i pyłu, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas terenowych sesji zdjęciowych i w innych sytuacjach niezależnie od tego, czy są to projekty związane z pracą, zabawą, czy hobby.
Główne funkcje
- Wiodąca w branży szybkość odczytu/zapisu do 2000MB/s1.
- Do 2TB2 z myślą o przechowywaniu zdjęć o wysokiej rozdzielczości, filmów 8K i dużych dokumentów.
- Gumowa nakładka zapewnia potwierdzoną w testach wodoodporność, pyłoszczelność4 i odporność na wstrząsy.
- Mała, lekka obudowa umożliwia łatwe przenoszenie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
XS2000 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | DOM |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Interfejs dysku | USB Type C |
| Prędkość odczytu | 2000 Mbit/s |
| Prędkość zapisu | 2000 MB/s |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wysokość | 13.5 mm |
| Szerokość | 32.5 mm |
| Głębokość | 69.5 mm |
| Waga | 58 g |
| Pozostałe parametry |
Interfejs
W zestawie
Dane
|
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
DOM
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Zewnętrzny
- Οι μάρκες μας