-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD Slim S55 240GB 2,5" SATA3 460/450 MB/s 7mm
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
SP240GBSS3S55S25
Εξαντλημένα
232.61
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.07 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 4712702629156 |
| Informacje o produkcie | |
| Model |
S55 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 460 MB/s |
| Prędkość zapisu | 450 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Waga | 74 g |
| Pozostałe parametry |
- Ultra slim design (7 mm) |
| Video | |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Format szerokości:
2,5'' (SFF)
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Οι μάρκες μας