-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD PX600 Lite 256GB M.2 Gen4x4 NVMe 2280 3400/2000MB/s
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
SSDPR-PX600L-256-80
Εξαντλημένα
428.04
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.019 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 5908267913031 |
PX600 Lite
- Szybkość interfejsu PCIe gen 4 x4
- Szeroki zakres pojemności
- Wysoka wydajność energetyczna - idealny do laptopów
- Odporny na wstrząsy i wibracje
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PX600 Lite |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 90 TB |
| Prędkość odczytu | 3400 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 440 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 550 K |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.8 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Οι μάρκες μας