-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD P510 2TB M.2 NVMe Gen5 2280 10000/8700 radiator
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CT2000P510SSD5
1285.05
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
3
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.071 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 649528946263 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Dysk SSD P510 2TB M.2 NVMe Gen5 2280 10000/8700 radiator
Wykorzystaj moc technologii NVMe dzięki superszybkiemu dyskowi SSD Crucial P510 SSD.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
P510 Radiator |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| TBW | 1200 TB |
| Prędkość odczytu | 10000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 8700 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1400 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1500 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 9.7 mm |
| Szerokość | 23 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 30 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Οι μάρκες μας