-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD E100 1TB M.2 NVMe 2280 PCIe 4.0 5000/4500 MB/s
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
CT1000E100SSD8
Εξαντλημένα
598.49
| Εισάγετε το email σας |
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Μη διαθέσιμο
|
| Βάρος: | 0.025 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 649528946157 |
| Informacje o produkcie | |
| Model |
E100 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 80 TB |
| Prędkość odczytu | 5000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4500 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.3 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Οι μάρκες μας