-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD Blue 1TB SA510 M.2 2280 WDS100T3B0B
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
WDS100T3B0B
598.49
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.04 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 718037884707 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Dysk SSD Blue 1TB SA510 M.2 2280 WDS100T3B0B
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Blue SA510 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 400 TB |
| Prędkość odczytu | 560 MB/s |
| Prędkość zapisu | 520 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 90 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 82 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.38 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 4.8 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
M.2 2280
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Οι μάρκες μας