-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD Black 500GB SN770M M2 2230
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
WDS500G3X0G
662.29
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
8
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.05 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 718037902975 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Black SN770M |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2230 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 300 TB |
| Prędkość odczytu | 5000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 460 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 800 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.38 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Waga | 2.8 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
60 mies.
Format szerokości:
M.2 2230
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Οι μάρκες μας