-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Dysk SSD A400 series 960GB SATA3 2.5
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
SA400S37/960G
827.87
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
30
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.08 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 740617277357 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
| Informacje o produkcie | |
| Model |
A400 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 960 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 450 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.9 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Waga | 41 g |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
36 mies.
Format szerokości:
2,5'' (SFF)
Typ dysku:
SSD
Typ napędu:
Wewnętrzny
- Οι μάρκες μας